BMW i3 dostępne w systemie 4Mobility car sharing w Warszawie

BMW i3 dostępne w systemie 4Mobility car sharing w Warszawie

0 komentarzy 📅26 października 2017, 19:42

BMW i3 dołącza do floty carsharingowej 4Mobility. To kolejny po programie dopłat EcoBonus element prowadzonej przez BMW Group promocji zrównoważonej mobilności.

Od października 2017 roku dwa modele BMW i3 można wypożyczać na minuty w ramach systemu car sharing 4Mobility w Warszawie. Samochody są dostępne dla użytkowników na stacji zlokalizowanej przy nowo otwartym biurowcu D48 przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Jest to 47. baza wynajmu aut 4Mobility w stolicy, a jednocześnie pierwsza oferująca samochody z napędem elektrycznym wraz z możliwością ich ładowania.

Współpraca 4Mobility z BMW to odpowiedź na rosnącą potrzebę alternatywnych form transportu w miastach oraz potwierdzenie ekologicznego podejścia bawarskiej marki w myśleniu o mobilności. Car sharing umożliwia wynajem samochodu na minuty za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej. Zdobywa coraz większą popularność na świecie, a z rozwiązania z powodzeniem korzystają użytkownicy zarówno prywatni, jak i biznesowi.

W redakcji jesteśmy zgodni – BMW i3 to jeden z ciekawych modeli elektrycznych dostępny na polskim rynku. Dzięki tej ofercie kierowcy będą mogli na własnej skórze sprawdzić jak po Warszawie jeździ się elektrykiem. Jesteśmy pewni, że pojawi się wielu nowych entuzjastów elektromobilności.

Źródło: materiały prasowe BMW

Udostępnij artykuł: