EkoFlota – konferencja prasowa

EkoFlota – konferencja prasowa

EkoFlota – konferencja prasowa

0 komentarzy 📅29 września 2016, 19:06

Już w poniedziałek 3 października br. w warszawskim hotelu Marriott przy Alejach Jerozolimskich 65/79 o godz. 13:00 odbędzie się konferencja prasowa przed największymi targami motoryzacyjnymi w Europie w całości poświęconymi flocie ekologicznej. I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność, odbędą się 20 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie w godzinach 8:00-17:00.

W konferencji wezmą udział Łukasz Zoll, jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych polskich kierowców wyścigów Rallycross,  Mistrz Europy Strefy Centralnej RX Cup (BMW) z 2008 roku, trzykrotny Mistrz Polski; Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager w Toyota Motor Poland, Wojciech Mazurek z Mercedes-Benz Warszawa; ekspert w dziedzinie nowych technologii i współzałożyciel portalu eco-driving.info Michał Baranowski, współgospodarz części konferencyjnej Targów EkoFlota i redaktor TVN Turbo, magazynu „Playboy” oraz autostuff.pl Rafał Jemielita oraz ekspert Zespołu Ochrony Środowiska PZM Krzysztof Studziński.

W trakcie konferencji odbędzie się konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. samochód na weekend oraz podwójne zaproszenie VIP na I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota, upoważniające do wstępu do zamkniętej strefy VIP z uroczystym bankietem).

PROGRAM:

13.00 – rozpoczęcie konferencji

13.45 – rozstrzygnięcie konkursu dla dziennikarzy

14.00 – poczęstunek

Zapraszamy także do akredytacji na targi na stronie:

https://ekoflota.menadzerfloty.pl/akredytacja/

Udostępnij artykuł: