EVIM – październikowe spotkanie e-mobility

EVIM – październikowe spotkanie e-mobility

EVIM – październikowe spotkanie e-mobility

0 komentarzy 📅29 września 2016, 08:26

Konferencja EVIM CENTRAL EUROPE  2016 to międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest omówienie, przedstawienie i zapewnienie wspólnych podwalin pod rozwój elektromobilności na całym świecie. EVIM jest platformą, która łączy w sobie kilka dziedzin:

  • e-mobility,
  • energię odnawialną,
  • zrównoważony rozwój infrastruktury.

W tym roku w dniach 19-21 października konferencja odbędzie się w Warszawie, towarzysząc Targom Energii Odnawialnej RENEXPO.

W trakcie konferencji omówione zostaną szanse i perspektywy rozwoju pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej, metodyka tworzenia infrastruktury stacji ładowania i stacji serwisowania pojazdów elektrycznych. Przedstawione zostaną także projekty miejskie i dobre praktyki z krajów europejskich.

Przedstawione zostaną także inicjatywy dotyczące e-mobility:

  • Szanse i rozwój rynku pojazdów elektrycznych i pojazdów hybrydowych (z funkcją ładowania) w Europie Środkowej oraz rozwój dystrybucji pojazdów elektrycznych i sieci serwisowej.
  • Miejska i międzymiastowa infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej. Rynek urządzeń stacji ładowania – ocena oraz prognozy na przyszłość.
  • Popularyzacja pojazdów elektrycznych w usługach miejskich (transport publiczny, dostawy, taksówki, poczta, miejskie służby konserwacyjne i naprawcze, itp.).

EVIM to kolejne wydarzenie w październiku, podczas którego poruszona będzie tematyka niskoemisyjnej motoryzacji, a w szczególności rozwój infrastruktury oraz dobre praktyki z krajów w których elektrycznych samochodów jest znacznie więcej niż w Polsce. Oczywiście odwiedzimy tą konferencję.

Organizatorzy EVIM Central Europe – 2016:
GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia) www.greenclinicglobal.com
RAWICOM (Polska) www.rawicom.pl

Moderatorzy EVIM Central Europe – 2016:
Adam Hłond, współwłaściciel i Członek Zarządu RAWICOM (Polska).
Denis Radiuk, Przewodniczący Zarządu i Dyrektor Generalny GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia).

Udostępnij artykuł: