Renault Zoe – niech moc będzie z Wami

Renault Zoe – niech moc będzie z Wami

Renault Zoe – niech moc będzie z Wami

0 komentarzy 📅13 grudnia 2017, 23:28

Renault wprowadza na rynek serię limitowaną ZOE STAR WARS. Producent ma nadzieję, że auto stanie się samochodem kolekcjonerskim dla fanów Gwiezdnych Wojen. ZOE wprost z Odległej Galaktyki ma pojawić się  na wiosnę 2018. Debiut związany będzie z premierą kolejnego filmu sagi „Solo: A Star Wars story”, ale już od dziś można dokonać wstępnej rezerwacji modelu. ZOE STAR WARS wyróżnia się zaawansowanym technologicznie wyposażeniem, wyjątkowym wystrojem wnętrza i stylistyką nadwozia oraz łącznością Wi-Fi.

Współpraca marki z producentami STAR WARS zaowocowała limitowaną serią elektrycznego ZOE. Trzeba dodać, że auto jest liderem wśród samochodów elektrycznych w Europie. ZOE STAR WARS nawiązuje do międzygalaktycznej floty i fantastycznego świata Jedi.

Auto wyróżnia się dedykowanymi naklejkami nadwozia, oraz biegnącymi przez maskę, dach i bagażnik wzorami kojarząc się z Sokołem Millenium – Hana Solo.  We wnętrzu kosmicznego ZOE uwagę przykuwa fioletowa barwa na desce rozdzielczej, obramowaniach nawiewów, głośnikach, podstawie dźwigni zmiany biegów oraz na dywanikach.

Opracowane na podstawie wersji ZOE Intens odmiania STAR WARS jest dodatkowo wyposażone
w standardzie w kamerę cofania, system Audio Bose®, 17-calowe felgi Techrun oraz router Wi-Fi.

Po raz pierwszy model został zaprezentowany w Atelier Renault w dniu premiery najnowszego filmu sagi science fiction „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. ZOE STAR WARS będzie oferowane w kolorze białym Glacier, biała Perła, szarym Titanium i czarnym Etoile.

Limitowana seria zostanie wprowadzona do sprzedaży w liczbie 1000 egzemplarzy w dniu premiery kolejnego odcinka sagi „Solo: A Star Wars story” 23 maja 2018. Otwarcie zamówień nastąpi w marcu 2018 roku. Wstępnej rezerwacji można dokonać już dziś od godziny 21.00 na stronach producenta

W redakcji zastanawiamy się, czy w samochodzie przewidziano miejsce dla R2D2?

Źródło: materiały prasowe Renault

Udostępnij artykuł: