Zbuduj sam auto elektryczne – KONKURS!

Zbuduj sam auto elektryczne – KONKURS!

Zbuduj sam auto elektryczne – KONKURS!

0 komentarzy 📅10 kwietnia 2017, 21:05

Uczniowie, studenci i pasjonaci! Burmistrz Miasta Ząbki zaprasza Was do udziału w konkursie na budowę pasażerskiego pojazdu mobilnego zasilanego elektrycznie -„Zbuduj pasażerski pojazd mobilny”.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe i kategoria open (osoby pełnoletnie, szkoły podstawowe, gimnazjalne, inne podmioty). W ramach konkursu uczestnik przedstawi samodzielnie zbudowany pojazd, projekt pojazdu lub samochód przerobiony na zasilanie elektryczne. Dodatkowo może zaprezentować swój pojazd w paradzie pokazowej.

Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań współczesną techniką oraz promowanie ekologicznych źródeł energii wynikających z planu gospodarki niskoemisyjnej miasta Ząbki.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Politechniki Warszawskiej i Forda.
Deklarację uczestnictwa można przesyłać do 30 kwietnie 2017 r. na adres e-mail: promocja@zabki.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone, a zwycięzcy nagrodzeni podczas I Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych (https://ekozlot.pl), który będzie miał miejsce na Pikniku Ekologicznym w dniu 28 maja 2017 r. w Parku Miejskim im. Szuberta w Ząbkach.

Udostępnij artykuł: